čeština  english  deutsch  

Akce

Přednáška - Izabela Klimová - POSELSTVÍ PRO ČESKOU ZEMI A VZESTUP PLANETY GAII - (ÚTERÝ 30. ŘÍJEN v 18:00 hodin, vstupné 100,-Kč)

Přednáška:

Izabely Klimové, prom.biol.MAD, Dr.h.c.


na téma:

 POSELSTVÍ PRO ČESKOU ZEMI A VZESTUP PLANETY GAII


ÚTERÝ 30. ŘÍJEN v 18:00 hodin

v Hotelu Theresia Kolín

vstupné 100,-Kč

 
Předprodej vstupenek v recepci hotelu: Na Petříně 991, Kolín II.,
 e-mail: recepce@hoteltheresia.cz, tel: 321 711 117

V přednášce se dozvíte prostřednictvím channellingu Lee Carrolla o poselství pro Českou zemi a o vzrušujících informacích o časech, ve kterých žijeme a které utváříme a o vzestupu planety Gaii a lidstva.


Izabela Klimová je autorkou populárně-vědeckých článků a knih, a to nejen v oboru pulzní magnetoterapie, ale také v oboru esenciální medicíny,termoterapie, psychosomatiky a zdravého životního stylu. Ve zdravotnictví pracuje více než 35 let. Několik let pracovala na biochemickém a interním oddělení. Později působila na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy na katedře mikrobiologie. V Hradci Králové 7 let pracovala na soukromém pracovišti ortopedické chirurgie, kde ověřovala i metodu léčby pulzní magnetoterapií v řadách pacientů.Nyní již 14 let působí v Praze, kde v relaxačních studiích využívá kromě pulznímagnetoterapie a termoterapie,psychosomatiku,esenciální medicínu. Věnuje se léčbě a poradenství pro vrcholové sportovce. Vede individuální i skupinové meditace, přednáší nejen v České republice, ale i v zahraničí. Má jedinečný přístup při práci s klienty, který v sobě spojuje mysl, tělo a duchovní aspekty. Je držitelkou certifikátu Shamballa Master – učitel a ve své praxi používá i tuto metodu.Členkou sdružení Medicina Alternativa Czech o.s. je od dubna 2011.Přednášela na Celosvětových kongresech alternativní medicíny na Srílance a s pulzní magnetoterapií obeznamovala i na universitě Bastyr v Seattle v USA.

  Článek v Harmonii života.
HOTEL THERESIA v Kolíně hodnocení