čeština  english  deutsch  

Akce

Miloš Matula, přednáška : Mysl - jak s ní pracovat a práce s energií podle staroegyptských mysterijních chrámových škol (čtvrtek 28. 2. 2019 od 18 hod)

Vážení přátelé,

přijměte pozvání na přednášku/workshop

Miloše Matuly


na téma:

"Mysl - jak s ní pracovat a práce s energií podle staroegyptských mysterijních chrámových škol"

čtvrtek 28. února od 18 hodin v Hotelu Theresia KolínJste připraveni obdržet starou formuli na to, aby transformovala váš život? Najít vnitřní štěstí? Jak eliminovat nedostatek? Chcete se dozvědět, zažít a vyzkoušet techniky staroegyptských chrámových mysterijních škol?

Naše mysl není jen mozkem, je celým naším tělem.
Vaše mysl nemá žádný klid, protože nemáte svobodu v něm setrvávat. Protože k návykům mysli patří neustále přemýšlení, je jako vodopád, zcela ochromena myšlenkami. K myšlení dochází, protože mysl se neustále napojuje na všechno a všude. Proto myšlenky neustávají a vy nemáte žádnou svobodu, jen rozptýlení. Návyk myšlení je tak silný, že mysl prostě udržuje s věcmi propojení. Pokud něco slyšíte, mysl se napojuje na zvuk. Pokud něco cítíte nebo vidíte, v tom okamžiku je tam mysl. Je zcela zaplavena kontakty. Bez přestávky. Nemáte žádnou možnost být klidní. Klid mysli znamená být svobodní od myšlenek. Nemáte tedy svobodu setrvávat v klidu mysli. Když je vaše mysl trochu svobodná, můžete ji ovládat. Mít svobodu znamená být osvobozen od zmatku. Když jste svobodní, můžete vaši mysl udržovat v jejím pokoji.

Workshop Miloše Matuly vede k pochopení sebe sama ve vesmíru tak, jak se s tímto tématem pracovalo ve starověkém Egyptě. Energetická cvičení, afirmace, mantry...

"Naše spokojenost a úspěch v životě jsou spojeny s tím, jak umíme zacházet s energií a jak dokážeme její hladinu přirozeně udržovat/doplňovat. Naučte se jak energii získat a udržet, aniž byste o ni bojovali s druhými a tak vystavovali své vztahy a život strastem." - Miloš Matula.

www.milosmatula.cz


Vstupné: 300,-Kč
 

Předprodej vstupenek v recepci hotelu: Na Petříně 991, Kolín II.,

 e-mail:recepce@hoteltheresia.cz, tel: 321 711 117

 
HOTEL THERESIA v Kolíně hodnocení