čeština  english  deutsch  

Jak se k nám dostanete

PRAHA – KOLÍN (66km)
Jeďte po dálnici D11 a sjeďte na výjezdu směr Poděbrady Jih (exit 39). Pokračujte přes Pňov a Novou Ves po silnici I. třídy č. 38 až ke Kolínu a pak výjezdem na silnici I. třídy č. 12 do Kolína. Zde se dostanete na ulici Pražská, po které jeďte rovně až na druhou světelnou křižovatku (mezi první a druhou světelnou křižovatkou uvidíte po levé straně hotel). Na křižovatce odbočte vlevo - stále jedete Pražskou ulicí. Pokračujte první odbočkou vlevo do ulice Sluneční a ještě jednou vlevo do ulice Šotnovská. Touto ulicí jeďte rovně, až se dostanete přímo k hotelu.

PARDUBICE – KOLÍN (52km)
Jeďte po silnici I. třídy č. 2 směr Přelouč/ Chvaletice/Týnec nad Labem až do Nových Dvorů. Zde se dejte silnicí I. třídy č. 38 směrem na Kolín. Do Kolína vjedete ulicí Havlíčkova, touto ulicí pokračujte až na kruhový objezd - zde vyjeďte třetím výjezdem směr Praha na ulici Jaselská. Jeďte stále rovně až na druhou světelnou křižovatku, kde odbočíte doprava do ulice Pražská. Pokračujte první odbočkou vlevo do ulice Sluneční a ještě jednou vlevo do ulice Šotnovská. Touto ulicí jeďte rovně, až se dostanete přímo k hotelu.

PODĚBRADY – KOLÍN (17km)
Jeďte směr Praha a na kruhovém objezdu se dejte směrem Oseček/Pňov/ Nová Ves po silnici I. třídy č. 38. Dojedete až ke Kolínu - zde vyjeďte po výjezdu na silnici I. třídy č. 12 do Kolína. Dostanete se na ulici Pražská, po které pokračujte rovně až na druhou světelnou křižovatku (mezi první a druhou světelnou křižovatkou uvidíte po levé straně hotel). Na křižovatce odbočte vlevo - stále jedete Pražskou ulicí. Pokračujte první odbočkou vlevo do ulice Sluneční a ještě jednou vlevo do ulice Šotnovská. Touto ulicí jeďte rovně, až se dostanete přímo k hotelu.

KUTNÁ HORA – KOLÍN (12km)
Jeďte rovně po silnici III. třídy č. 03321 směr Kaňk až na křižovatku se silnicí I. třídy č. 38. Zde se dejte vlevo silnicí č. 38 směrem na Kolín. Do Kolína vjedete ulicí Havlíčkova, touto ulicí pokračujte až na kruhový objezd - zde vyjeďte třetím výjezdem směr Praha na ulici Jaselská. Jeďte stále rovně až na druhou světelnou křižovatku, kde odbočíte doprava do ulice Pražská. Pokračujte první odbočkou vlevo do ulice Sluneční a ještě jednou vlevo do ulice Šotnovská. Touto ulicí jeďte rovně, až se dostanete přímo k hotelu.HOTEL THERESIA v Kolíně hodnocení